Vítejte na Chilli kuchyně!

Vítejte na Chilli kuchyně!

14.11.2015

Chilli kuchyně je místem, které vám přináší novou inspiraci v oblasti vaření, zdravého životního stylu, chilli receptů zdarma a moderního vybavení domácnosti. Naší filozofií je nabízet výhradně špičkové produkty světových značek, které se proslavily inovativními technologiemi, vybroušeným designem a prvotřídní kvalitou. Tyto produkty poskytují kvalitu, která se z dlouhodobého hlediska vyplatí.

Zařizujete si moderní byt a chcete se obklopit věcmi, které vám budou dělat radost dokonalou kombinací funkčnosti a designu, a které vydrží mnoho desítek let? Klíčovou součástí našeho sortimentu jsou produkty značky Blomus, která se specializuje na bytové, kancelářské a zahradní doplňky z ušlechtilé nerezové oceli. Celá kolekce Blomus je navzájem skvěle sladěna, a vytvoří pocit, že vaše domácnost byla od základu navržena na míru profesionálním designérem.

Jak již vyplývá z názvu e-shopu, Chilli kuchyně nabízí také produkty z chilli papriček. Nabízíme kompletní sortiment chilli omáček, sypaných koření, sušených papriček a dalších chilli produktů v mnoha různých stupních pálivosti.

Dále pro vás připravujeme široký sortiment nejkvalitnějšího kuchařského náčiní od značek jako Zwilling, Staub, Emile Henry, Bamix a dalších. Našim cílem je ukázat lidem nové možnosti v oblasti vaření a domácích kulinářských zážitků, stejně jako ve vytváření krásné, útulné a moderní domácnosti.

Vaše Chilli kuchyně.

Kontakty

Kontakty

09:00 - 15:00 725 888 999
obchod@chillikuchyne.cz

Newsletter

  • U nás je doprava od 2 500,- Kč bez poplatku
  • Skladové zboží odesíláme do 5 pracovních dnů. Všechno zboží je vždy skladem v určitém počtu
  • Před odesláním kontrolujeme zboží, že je v pořádku, jsme rodinný e-shop
  • Garance vrácení peněz do 5 dnů

Jen tak pro inspiraci