Trochu jiný „ Valentýn “

Trochu jiný „ Valentýn “

20.1.2016

Po celém světě chodí několik typů lidí. Jedni svátek svatého Valentýna zbožňují, druzí prohlašují, že jde o prvoplánovou komerci. Další jen smutně zkonstatují, že by tento den rádi strávili s milovaným protějškem, jenže onen protějšek zatím (nebo už) neexistuje.

Asi očekáváte, že se v tomto článku dočtete, jak si máte udělat s vaší drahou polovičkou romantický večer; jak je nutné, ba přímo nezbytné, přidat se ke všeobecné hysterii kýčovitých růžových srdíček a jaký styl se právě letos pro oslavu „svátku zamilovaných“ hodí.

Nikoliv. Oprostěte se od poselství, která na vás křičí na každém rohu, ze všech bilboardů a reklam. Svatý Valentýn je svátek lásky. To znamená, že je důvod oslavovat. Chybí vám ten milovaný, pro kterého byste nachystala vynikající večeři? Postrádáte ženu, které byste přinesl kytici rudých růží? To přeci vůbec nevadí. Nejdůležitější je totiž láska k té osobě, kterou vidíte, když se ráno podíváte do zrcadla.

Trochu jiný „ Valentýn “

Ačkoli váš vztah už dávno zajel do stereotypních kolejí, dopřejte si sami pro sebe nezapomenutelný večer. Probuďte vzpomínky na příjemné šimrání v podbřišku a výjimečnost okamžiků, kdy se v očích toho druhého komíhají plameny svíčky. Dopřejte sami sobě ten pocit, že žijete. Není nutné zahalovat se do růžového plyše.

Dekantovací karafa na víno DELTA

Zajděte do vinárny a pořiďte láhev lepšího vína. Pamatujte na to, že před otevřením je nutné víno několik hodin uchovat v teplotě, v jaké jej chcete podávat. Zejména starší vína doporučujeme dekantovat, aby se provzdušnila a jejich smyslné aroma vyniklo v plné kráse.

Trochu jiný „ Valentýn “

Chladicí nádoba na lahve EASY

Máte-li v oblibě bílé víno, věnujte pozornost detailům, které váš večer zpříjemní. Doporučujeme láhev umístit do chladící nádoby na lahve, díky které váš tramín či chardonnay zůstanou chladné po potřebnou dobu.

Trochu jiný „ Valentýn “

Svícen FARO 23 cm, 3 ks

Pak už zbývá jen zapálit svíčky v designovém svícnu v bílé barvě – barvě nevinnosti.

Trochu jiný „ Valentýn “

Nezapomeňte však, že úspěch tkví v kouzle okamžiku: Ať už si zpříjemníte večer intimní chvílí s vaší partnerkou, nebo si poprvé od Vánoc dopřejete klid s knihou a sklenkou dobrého archívního vína, jedná se o oslavu lásky. Lásky k sobě samému.

Něco k valentýnu

Kontakty

Kontakty

09:00 - 15:00 725 888 999
obchod@chillikuchyne.cz

Newsletter

  • U nás je doprava od 2 500,- Kč bez poplatku
  • Skladové zboží odesíláme do 5 pracovních dnů. Všechno zboží je vždy skladem v určitém počtu
  • Před odesláním kontrolujeme zboží, že je v pořádku, jsme rodinný e-shop
  • Garance vrácení peněz do 5 dnů

Jen tak pro inspiraci