Teenageři přijali výzvu v pojídání Bhut Jolokia

Teenageři přijali výzvu v pojídání Bhut Jolokia

5.9.2016

Ghost peppers jsou natolik známé, že by snad ani nepotřebovaly větší popularizaci. O kvalitní PR se jim však v poslední době starají dítka v USA. O propagaci této lahodné odrůdy se studenti dobrovolně starají zejména mezi zdravotnickým personálem v nemocnicích.

Obsahem výzvy, která se šíří po Spojených státech, je pravděpodobně pozřít jednu papričku Bhut Jolokia, a to v čerstvém či sušeném stavu.

Záchranáři v Ohiu ošetřili čtyřicet středoškoláků, kteří si pochutnali na papričkách.

Velice napínavé vyšetřování zajisté čeká tamní policisty, neboť se snaží přijít na to, odkud papričky pocházely. Že by ani oni nevěřili, že Bhut skutečně pálí?

Pět nešťastníků skončilo v nemocnici s vyrážkou, kopřivkou, slzením očí, pocením a „celkovým diskomfortem“. Ostatní experimentátoři si stěžovali na potíže s viděním a zvracení.

Jeden ze studentů, který si papričku také dal, se deníku Dayton Daily News svěřil: „Papričky byly opravdu ostré. Všichni jsme vypili asi deset krabic mléka.“

Vypadá to tedy, že chceme-li zjistit, jak nám bude po pozření celé Bhut Jolokia, budeme to muset vyzkoušet sami. Po deseti krabicích mléka by totiž hospitalizovali i nás.

Tato milá kratochvíle získává na oblibě i v jiných částech USA. V Indianě si dvacet dětí zoblo Caroliny Reaper, která nedávno předčila v pálivosti Bhut Jolokia.

Také dvě dívky z New Jersey nevěřily, že sníst celou papričku, která je ostřejší než běžný pepřový sprej, není dobrý nápad. Celou akci natočily na video, které má na Youtube velký úspěch. No řekněte, není to zajímavější než videa o make-upu?

Upraveno podle RT (https://www.rt.com/usa/358240-hot-pepper-challenge-school/)

Pro vás na ochutnání ;-)

Kontakty

Kontakty

09:00 - 15:00 725 888 999
obchod@chillikuchyne.cz

Newsletter

  • U nás je doprava od 2 500,- Kč bez poplatku
  • Skladové zboží odesíláme do 5 pracovních dnů. Všechno zboží je vždy skladem v určitém počtu
  • Před odesláním kontrolujeme zboží, že je v pořádku, jsme rodinný e-shop
  • Garance vrácení peněz do 5 dnů

Jen tak pro inspiraci