TEA-JAY®: Jak na ledový čaj?

TEA-JAY®: Jak na ledový čaj?

29.6.2017

Chtěli byste nečekané návštěvě nabídnout ledové osvěžení, ale na vychlazení čaje už není čas? Designová karafa TEA-JAY® s mechanismem pro výrobu ledového čaje to zařídí za vás!

Ačkoli se navenek tváří jako každá jiná karafa, je TEA-JAY® vybavena speciálním mechanismem, díky kterému si připravíte ledový čaj během chvilky bez použití dalšího nádobí.

Protože je vyrobena z tepelně odolného skla, nemusíte se obávat, že vám praskne v ruce. Design charakteristický pro německé návrháře značky Blomus, matná nerezová ocel a čiré sklo, okouzlily hodnotitele natolik, že TEA-JAY® vyhrála prestižní cenu Red Dot Design Award 2013.

 

A jak si tedy připravím ledový čaj?

Nádobu naplňte do dvou třetin ledem a přelijte sirupem dle vlastního výběru. Doporučujeme ještě přidat nasekané ovoce nebo bylinky. Nasaďte na karafu část z nerezové oceli, nasypte do ní čajové lístky a připravte čaj tak, jak jste zvyklí. Po vylouhování pootočte uzávěrem o 180°. Tímto pohybem uvolníte nápoj do karafy. Opětovným uzavřením pak zajistíte, aby čaj zůstal chladný po celou dobu.

TEA-JAY®: Jak na ledový čaj?

Ledový čaj na dosah ruky

Karafa TEA-JAY na výrobu domácího ledového čaje s dárkem

Blomus

Kontakty

Kontakty

09:00 - 15:00 725 888 999
obchod@chillikuchyne.cz

Newsletter

  • U nás je doprava od 2 500,- Kč bez poplatku
  • Skladové zboží odesíláme do 5 pracovních dnů. Všechno zboží je vždy skladem v určitém počtu
  • Před odesláním kontrolujeme zboží, že je v pořádku, jsme rodinný e-shop
  • Garance vrácení peněz do 5 dnů

Jen tak pro inspiraci