Pořádně ostrý štír v kuchyni – Trinidad Scorpion Moruga

Pořádně ostrý štír v kuchyni – Trinidad Scorpion Moruga

30.3.2016

Už název budí respekt. Trinidad Moruga Scorpion nebyla po obávaném zvířeti pojmenována bezdůvodně. Stejně jako tento členovec, i ukrutně pálivá chilli paprička je jen pro nejodvážnější.

Ačkoli jí už prvenství sebraly jiné odrůdy chilli, tato kráska s 1 200 000 – 2 000 000 SHU (pálivost jalapeno se pohybuje okolo 5000 SHU) stále dokáže uspokojit i ty nejnáročnější milovníky chilli.

Trinidad Moruga Scorpion pochází z jižního pobřeží ostrova Trinidad v Karibském moři, a jak to u chilli papriček bývá, i zde se můžete setkat s různými podobami plodu i odlišnými názvy. Trinidad Moruga Scorpion dozrává, tak jako většina chilli, od zelené přes žlutou až po sytě červenou barvu. Na trhu lze sehnat všechny s různými odchylkami. Těmi jsou například karamelové nebo čokoládové Trinidad (Moruga Brown).

Pro ty, kterým pálivost Trinidad Moruga Scorpion nestačí, pěstitelé připravili i vylepšenou formu Trinidad Scorpion Butch T.

😉

Nicméně, tato chilli paprička se stala velmi oblíbenou surovinou pro dochucení pokrmů a výrobu omáček. Ochutnejte sami!

Ti, kteří papričku vyzkoušeli, zážitek popisují takto: „Zkusíte jen malinkaté sousto. Ostrá chuť tak pomalu zaplaví vaše hrdlo, za chvíli vám začne hořet jazyk. Je to vražedné.“ Zkušenosti našich zákazníků s Trinidad Scorpion Moruga si můžete přečíst na chillikuchyne.cz.

Stejně, jako tomu bylo u ostatních extrémně pálivých chilli papriček, i v tomto případě vám musíme důrazně doporučit, abyste při manipulaci s papričkou používali ochranné rukavice, zamezili kontaktu s očima a pozření papričky dítětem nebo zvířetem.

Pořádně ostrý štír v kuchyni – Trinidad Scorpion Moruga

Trinidad Scorpion Moruga na Chilli kuchyních pro vás:

Kontakty

Kontakty

09:00 - 15:00 725 888 999
obchod@chillikuchyne.cz

Newsletter

  • U nás je doprava od 2 500,- Kč bez poplatku
  • Skladové zboží odesíláme do 5 pracovních dnů. Všechno zboží je vždy skladem v určitém počtu
  • Před odesláním kontrolujeme zboží, že je v pořádku, jsme rodinný e-shop
  • Garance vrácení peněz do 5 dnů

Jen tak pro inspiraci