Nezapomněli jste na den matek?

Nezapomněli jste na den matek?

3.5.2016

Uměli jste to jako malí mámě pořádně okořenit? A i jako s dospělými to s vámi občas má říz? Byla to právě máma, která vás nenechala na holičkách, když jste se v životě občas spálili?

Udělejte jí na Den matek radost a ukažte, že jste si na ni vzpomněli.

Zde je pár tipů na dárek, který bychom své matce věnovali ke Dni matek my.

Má maminka ráda klábosení s kamarádkami? Na pitný režim během čaje o páté ve stinném altánku spolehlivě dohlédne elegantní karafa na vodu. Klasické posezení u čaje a kávy perfektně ucelí vyvážená mléčenka a cukřenka SENCHA, decentní podtácky a značkový, minimalistický stojánek na ubrousky.

Nezapomněli jste na den matek?

Tyto tradiční součásti každého správného odpoledního čaje či kávy jsou často opomíjené a dokáží odpolední siestu v rozkvetlé zahradě značně zpříjemnit.

Kuchyňské doplňky jsou vyrobeny z ušlechtilé nerezové oceli. Neměcká značka Blomus se proslavila svým elegantním, avšak stále vysoce funkčním a nadčasovým zpracováním kuchyňských doplňků. Darujte své mamince výsledek poctivé práce.

 

Nezapomněli jste na den matek?

Pokud jste dočetli až sem, ale stále ještě kroutíte hlavou, že to není to pravé, že na to je maminka příliš praktická, nebo že máte obavy, aby se jí dárek líbil, máme pro vás dvě řešení:

Řešení číslo jedna: Věnujte jí dárkový poukaz. Může si tak na našem e-shopu v požadované hodnotě vybrat, cokoliv se jí bude líbit, bude mít radost a vy klidné spaní. 🙂

Řešení číslo dvě: Věnujte jí nástěnné hodiny ERA. Je sice možné, že vás bude podezírat z dvojsmyslů, ale vězte, že po takovém pomocníkovi do kuchyně touží každá žena. 🙂

Nezapomněli jste na den matek?

Mohlo by udělat také radost

Kontakty

Kontakty

09:00 - 15:00 725 888 999
obchod@chillikuchyne.cz

Newsletter

  • U nás je doprava od 2 500,- Kč bez poplatku
  • Skladové zboží odesíláme do 5 pracovních dnů. Všechno zboží je vždy skladem v určitém počtu
  • Před odesláním kontrolujeme zboží, že je v pořádku, jsme rodinný e-shop
  • Garance vrácení peněz do 5 dnů

Jen tak pro inspiraci