Létu vládne popelavě šedá

Létu vládne popelavě šedá

17.6.2017

Nevíte, jakou barvu doplňků do koupelny zvolit? Nenechte si svazovat ruce vyhraněnými odstíny a zvolte hit letošního léta – popelavě šedou. Světlý odstín odlehčí celý interiér a vytvoří perfektní podklad pro zářivé barvy vašich flakonků a lahviček s kosmetikou.

Nové doplňky pro koupelnu značky Blomus v popelavě šedé z nerezové oceli a polystonu jsou ideální do vlhkého prostředí. Na matném povrchu nezůstávají zaschlé kapičky vody a kvalitní materiál odolá i vyšší teplotě vzduchu. Můžete se tak spolehnout, že dávkovač na mýdlo nebo kelímek na kartáček bude i za řadu let vypadat stále skvěle.

Létu vládne popelavě šedá

Přírodní materiály

Polystone je jednoznačným favoritem v doplňcích pro domácnost. Spojuje v sobě nesmrtelnost kamene se snadnou údržbou syntetiky a je tak ideálním řešením pro milovníky přírodních materiálů a moderních doplňků.

Létu vládne popelavě šedá

Klidná elegance

Jemná šedá tvoří ideální podklad – poskytne vám tak dostatek prostoru pro experimentování s dalšími barvami.Vyzkoušejte například trend posledních týdnů: kombinaci popelavě šedých doplňků v kombinaci s kanárkově žlutou koupelnovou předložkou nebo sytě zelenými osuškami.

Létu vládne popelavě šedá

Popelavě šedá pro vaši koupelnu

Kelímek na zubní kartáčky v popelavě šedé barvě

Blomus

Kontakty

Kontakty

09:00 - 15:00 725 888 999
obchod@chillikuchyne.cz

Newsletter

  • U nás je doprava od 2 500,- Kč bez poplatku
  • Skladové zboží odesíláme do 5 pracovních dnů. Všechno zboží je vždy skladem v určitém počtu
  • Před odesláním kontrolujeme zboží, že je v pořádku, jsme rodinný e-shop
  • Garance vrácení peněz do 5 dnů

Jen tak pro inspiraci